PRZYSTAŃSKI Władysław (1931 - 2014)

Plakat Nieostrożność grozi pożarem ,

Drukuj

offset, 67,5 x 47,5 cm

sygn. l.d.: W. PRZYSTAŃSKI W. OSAKOWSKI

Obiekt certyfikowany przez Agencję Ad-Arte Adam Chełstowski

Więcej na www.artissima.pl

06-03-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Artissima Dom Aukcyjny
Zielna 39
00-108 Warszawa
22 890 72 12
salon@artissima.pl
artissima.pl
poniedziałek - piątek: 11-18
Inne obiekty na sprzedaż:
Akt, 1922
BERLEWI Henryk
data dodania: 30-01-2019
Krzesło z czerwoną tkaniną, 1950
BERLEWI Henryk
data dodania: 30-01-2019
KMITA Franciszek
data dodania: 20-02-2019
Kościół dominikanów w Tarnopolu, przed 1951
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena
data dodania: 06-03-2019
Żniwa, 1942
SZCZYGLIŃSKI Henryk
data dodania: 06-03-2019
Dziewczyna czytająca książkę
PRIECHENFRIED Alois Heinrich
data dodania: 06-03-2019