Talerz Rosenthal Sabuil Neubauer z serii: Maska Tutenchamona ,

Drukuj

porcelana, złocenia - iryzujące lustry złota, złocenia matowe, dekoracja odręczna naszkliwna; średn.24,5 cm; sygn.druk zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ studio - linie/ - / GERMANY/ Totenmaske des Konigs Tutenchamun, SABUIL NEUBAUER Niemcy, Rosenthal

cena: 350 zł

29-08-2017
data dodania
Niemcy, wytwórnia Rosenthal - Studio-Linie, lata 60. XX w. z orginalnym uchwytem do zawieszania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
www.arloantyki.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Serwetnik secesyjny Br.Henneberg

180 zł

data dodania: 25-05-2015

350 zł

data dodania: 12-06-2015
Nożyki do owoców Fraget model Gdański

300 zł

data dodania: 22-06-2015
Panorama warszawy
BRANDT Bogusław

350 zł

data dodania: 22-06-2015
Tłok pieczętny z monogramem ML
data dodania: 25-06-2015
Papierośnica srebrna złocona

300 zł

data dodania: 14-07-2015