Théophile Louis Deyrolle (1844-1923) ,

Drukuj

Olej/płótno , 54,5×65,5 cm
sygnowany l.d.: ,Deyrolle’

17-08-2018
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
ul. Kochanowskiego 18
40-035 Katowice
505 830 599
polonia@polonia-art.pl
polonia-art.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Dietrich Henryk
DIETRICH Henryk
data dodania: 30-05-2005
Amfiteatr
TARGOSZ Genowefa
data dodania: 07-12-2011
Akt
RUDZKA-CYBISOWA Hanna
data dodania: 14-01-2009
Kwiaty
SERWIN-ORACKI Mieczysław
data dodania: 17-04-2008
Ona
KAMIEŃSKI Marek
data dodania: 16-02-2012
Autoportret z Veną
UNIERZYSKI Józef
data dodania: 07-08-2012