SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN ,

Drukuj

Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

cena: 8 000 zł

09-11-2016
data dodania
Menuki miedziane z motywem ptaka na gałęzi kiri. Fuchi i kashira patynowane na czarno ze złotymi inkrustacjami z motywem rybaka. Japonia okres środkowy Edo XVII/XVIII w.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
antykwariatgarbary.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Grająca kulą
TUTTER Karl

1 200 zł

data dodania: 12-12-2014
Podwórze
WYWIÓRSKI GORSTKIN Michał

4 800 zł

data dodania: 24-01-2013
Dwie gracje
WOJNARSKI Jan

5 000 zł

data dodania: 10-08-2013
"Para śląska"
KONARZ-KONARZEWSKI Stanisław

2 800 zł

data dodania: 12-12-2011
Erwin Kurz (1857-1931) Adam i Ewa

1 800 zł

data dodania: 03-01-2012
Powrót z polowania
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław

11 000 zł

data dodania: 02-11-2013