Tatry Dolina Strążyska , Van BESIEN Jastrzebska ,

Drukuj

olej na płótnie wym. 93x73 cm sygn. l.d. MJ VAN BESIEN na odwrocie DESA Dzieła Sztuki i Antyki Przedsiębiorstwo Państwowe K-2426/70 autor Van BESIEN Jastrzebska Tytuł Dolina Strążysko, Rok wykonania 1970 Tatry zachodnie Dolina Strążysko k. Zakopanego

cena: 1 300 zł

22-02-2018
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
www.arloantyki.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Serwetnik secesyjny Br.Henneberg

180 zł

data dodania: 25-05-2015

350 zł

data dodania: 12-06-2015
Nożyki do owoców Fraget model Gdański

300 zł

data dodania: 22-06-2015
Panorama warszawy
BRANDT Bogusław

350 zł

data dodania: 22-06-2015
Tłok pieczętny z monogramem ML
data dodania: 25-06-2015
Papierośnica srebrna złocona

300 zł

data dodania: 14-07-2015