Najzdolniejsi twórcy jutra w branży kreatywnej

Wernisaż: 2018-02-11 19:00


Od 11 lutego możemy zobaczyć prace 101 najlepszych młodych talentów odkrytych podczas przeglądu portfolio See&Say 2017. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Przybyło ponad 500 osób ciekawych najświeższego i kreatywnego spojrzenia na ilustrację, modę, design czy fotografię.
Wystawa jest zwieńczeniem V edycji przeglądu See&Say i odzwierciedla kreatywność młodych polskich twórców, która jest naprawdę na światowym poziomie. Prezentowane są prace wyróżnione przez 50 ekspertów w aż 17 kategoriach. To jedyna taka wystawa w Polsce - powiedział Wojciech Dagiel, pomysłodawca i wieloletni ekspert przeglądu See&Say.
Dzięki tej niezwykłej ekspozycji można nie tylko zapoznać się z esencją tego, co obecnie dzieje się w branży kreatywnej, ale również podejrzeć trendy jutra. Wystawa jest także ukoronowaniem większego przedsięwzięcia, projektu See&Say, będącego jednym z najważniejszych działań Stowarzyszenia SAR.
Od tego jak zdolni ludzie trafią do naszej branży zależy jej kondycja i jakość, ale także to, co świat reklamy będzie miał do zaoferowania w przyszłości. Poprzez projekt See&Say staramy się przyciągać najzdolniejszych. Zachęcamy, by pokazali swoje portfolia, a najlepsze z nich prezentowane są na wystawie. Na tej ekspozycji, niczym w soczewce, można zobaczyć, jak w przyszłości będzie wyglądać reklama w Polsce. Poziom jest niezwykle wysoki. Ekspozycję oglądałem z dużą przyjemnością i jestem przekonany, że wszyscy obecni goście również - powiedział podczas otwarcia wystawy Szymon Gutkowski, Prezes Stowarzyszenia SAR.
 Galeria prac


Powrót