Konkurs na okładkę magazynu Teraz Polska

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego ogłasza Konkurs Na Okładkę Magazynu „Teraz Polska” dla studentów wyższych szkół artystycznych.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego ogłasza Konkurs Na Okładkę Magazynu „Teraz Polska” dla studentów wyższych szkół artystycznych.

Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w kwocie 2000 złotych oraz publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2014.

Temat projektu okładki powinien być zgodny z przesłaniem pisma, propagującego postawy pro-obywatelskie, nowoczesny patriotyzm oraz Polskę, jej gospodarkę, naukę i kulturę.

Okładka Magazynu „Teraz Polska” jest swoistą formą galerii, miejscem prezentacji wypowiedzi polskich twórców na temat patriotyzmu i polskości, ale bez patosu i zbędnych uniesień. Okładkę pierwszego numeru przygotował Jan Sawka i była to ostatnia praca artysty przed śmiercią w 2012 roku. Następne okładki przygotowywali m.in: Andrzej Pągowski, Waldemar Świerzy, Ryszard Kajzer, Henryk Chyliński czy Rafał Olbiński. Wraz z rozwojem pisma redakcja postanowiła przeznaczyć miejsce na okładce także dla młodych twórców - studentów polskich szkół artystycznych. W ten sposób narodził się pomysł na konkurs, w którym nagrodą (oprócz finansowej) jest publikacja oraz promocja młodych artystów na równi z najlepszymi.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza online na stronie www.terazpolska.pl do 11.11.2014

Więcej informacji: www.terazpolska.pl

Powrót