Konkurs 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2015 rokuGaleria Miejska Arsenał w Poznaniu ogłasza drugą edycję konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2015 roku. Konkurs przeznaczony jest dla grafików, których projekty graficzne okładek dla wydawnictw muzycznych (płyt kompaktowych, winylowych, itp.) zostały wydane w 2015 roku.
Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości co najmniej 5 tys. złotych wraz z dyplomem laureata drugiej edycji konkursu. W przypadku wysokiego poziomu zgłoszonych prac organizatorzy przyznają nagrody dodatkowe i wyróżnienia.

Najlepsze projekty zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii Miejskiej „Arsenał” w Poznaniu w terminie od 21 kwietnia do 24 maja 2016 r. Wyboru, podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej edycji konkursu, dokona niezależne jury składające się z przedstawicieli branży muzycznej i grafików, obradujące pod przewodnictwem jednego z najbardziej znanych grafików w branży - Rosława Szaybo.

Okładki zgłaszać mogą zarówno graficy, jak i przedstawiciele branży muzycznej (redakcje pism branżowych, redakcje portali internetowych, patroni medialni, partnerzy konkursu, wytwórnie płytowe, dystrybutorzy itp.) w terminie od 4 stycznia 2016 r. do 29 lutego 2016 r. na adres e-mail: 3030@arsenal.art.pl.
Regulamin konkursu >>Powrót