CREATE MORE – projekt popielnica

Agencja artystyczna Emi Warsaw Artistically przy współpracy z J.T.I. Polska ogłasza konkurs dla designerów i projektantów CREATE MORE – projekt popielnica. Tematyką konkursu jest zaprojektowanie nietuzinkowej, nowoczesnej koncepcji koszopopielnicy miejskiej, która mogłaby stanąć przed klubami, restauracjami czy pubami.

Agencja artystyczna Emi Warsaw Artistically przy współpracy z J.T.I. Polska ogłasza konkurs dla designerów i projektantów CREATE MORE – projekt popielnica. Tematyką konkursu jest zaprojektowanie nietuzinkowej, nowoczesnej koncepcji koszopopielnicy miejskiej, która mogłaby stanąć przed klubami, restauracjami czy pubami. Nagrody w konkursie, podobnie jak i sam konkurs CREATE MORE – projekt popielnica, mają motywować, inspirować i rozwijać kreatywność, dlatego też do autora zwycięskiej pracy trafi nagroda w wysokości 7.000 zł brutto.
Zadanie konkursowe: Zaprojektowanie koszopopielnicy miejskiej, która może służyć w klubach oraz poza nimi. Celem konkursu jest wzbogacenie designu miejskiego oraz promowanie pozytywnej praktyki wykorzystania designu do demokratyzacji przestrzeni publicznej.
Zapraszamy profesjonalistów i branżę kreatywną, ale także osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w tego typu projektowaniu. Celem konkursu jest pobudzenie do działania i tworzenia – stawiamy na kreatywność, oryginalność, design, innowacyjność i nieprzeciętność.
W konkursie zostaną wybrane 3 prace  – I miejsce (Grand Prix – 7.000 zł) oraz dwa wyróżnienia dodatkowo w ramach nagrody pocieszenia dla Laureatów 2 i 3 miejsca torby podróżnicze Dakine o wartości 200zł każda. Wszystkie trzy prace finałowe zawalczą o nagrodę publiczności. W rywalizacji o nagrodę publiczności głosowanie będzie się odbywało drogą e-mailową. Nagrodzony zostanie zarówno projekt z największą ilością głosów, jak i autor najbardziej kreatywnego uzasadnienia swojego wyboru.

Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia 2011 r.
Każdy uczestnik będzie mógł złożyć dowolną ilość projektów. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest ukończenie 18 lat.
Prace należy nadsyłać na adres mailowy:  konkurs@konkursykreatywne.pl
(W pierwszym etapie należy wysłać skan poprawnie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail Organizatora: konkurs@konkursykreatywne.pl. Organizator po akceptacji dokumentu i potwierdzeniu zgłoszenia do konkursu odeśle Uczestnikowi BRIEF według, którego należy się zastosować. W drugim etapie należy dosłać pracę konkursową w postaci wizualizacji oraz rysunku technicznego – max 10 MB – wszystkie szczegóły w Regulaminie).
Szczegóły na www.KonkursyKreatywne.pl


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 dni od dnia zakończenia przyjmowania prac. (Ogłoszenie finalistów).

Jury konkursu:
Andrzej Śmiałek - designer roku 2009. Jest projektantem, managerem, nauczycielem akademickim. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny Ergo Design.
Joanna Jonkis - redaktor naczelny portalu designteka.pl, z wykształcenia filozof. Przez lata związana z branżą reklamową, od trzech lat z zamiłowania do designu, pięknych wnętrz i przedmiotów związana ze światem designu.
Ewa Trzcionka - wydawca portalu DesignAlive.pl, ekspert w dziedzinie designu.
Agata Ziemba, Karina Gerszberg - Przedstawiciele firmy JTI Polska, sponsora konkursu.

Powrót