Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Tomasz Sikora
(ur. 1948, Warszawa)
Jest uznanym fotografem, twórcą plakatów teatralnych 
i filmowych oraz ilustracji książkowych. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych w Europie, Azji, USA i Australii oraz 65 wydawnictw autorskich. Zajmuje się fotografią artystyczną i  komercyjną. Wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii. Dwukrotnie uznany za fotografa reklamowego roku w Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat. Autor międzynarodowych kampanii reklamowych, m.in. dla Hoteli Sheraton, Hoteli Intercontinental, Singapore Airlines, Reebok, Sony oraz projektów dla gigantów świata mody jak Giorgio Armani, Yohji Yamamoto, czy Prada. W 2002 roku powołał do życia, wraz z Andrzejem Świetlikiem, Galerię Bezdomną promującą w wielu krajach fotografię niezależną.

Nagrody i wyróżnienia
W 1990 roku zdobył złoto w międzynarodowym konkursie AWARD International Art Directors Awards w Sydney. W Europie został nagrodzony na festiwalach: Golden Drum, Kreatura, Epica i Crackfilm.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl